Vardimli Makina

Hakkımızda

VARDİMLİ 2001 yılında serigrafi malzemelerinin satışı ile faaliyete başlamıştır. Geçen süreç içerisinde tabela sarf malzemeleri, in door (iç mekan) ,out door (dış mekan) ve tekstil dijital baskı makineleri, yedek parçaları, dijital baskı mürekkepleri satışını da portföyüne ekleyerek ürün yelpazesini genişletmiş, son olarak Cnc Router, Cnc Plazma, Cnc Kalıp İşleme ve Lazer makineleri üretimine girerek büyümesini arttırmıştır…

Vizyonumuz:
Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında hizmetleri üretmek.

Misyonumuz:
Yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe lider bir şirket olmak.

Değerlerimiz:
Türkiye’deki sektörün gelişimi ve sektör entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve yenilikçi teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan VARDİMLİ :
Güvenilirlik,
Yüksek sorumluluk duygusu,
Deneyim,
Kalite bilinci,
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Sektörel Çözüm Yaklaşımımız:
Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için VARDİMLİ, sektörel yapılanma üzerine kurulmuştur. VARDİMLİ farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

www.vardimli.com.tr içeriğindeki tüm makinalar ve sarf malzemeleri tescilli markalarımız ile korunmaktadır. Telif hakları saklıdır.