Vardimli Makina

Solvent Dijital Baskı Mürekkepleri

23.11.2019
573

Greatecolour solvent dijital baskı mürekkepleri

18 yıldır reklam sektörü bünyesinde Vardimli serigrafi, reklam olarak hizmet vermekteyiz.

Reklam sektöründe faaliyet gösteren bütün dallar,  müşteri memnuniyetini kazanmak için kalite, canlılık ve orijinal kalıcı renk standartlarına önem göstermektedir,

Greatcolour  solvent dijital baskı mürekkepleri

  • Spectra nova dijital baskı kafası modeli,
  • Xaar dijital baskı kafası modeli,
  • Spectra polaris-15pl/35pl dijital baskı kafası modeli,
  • Spectra starfire 1024-10pl/25pl dijtal baskı kafası modeli,
  • Konica 512-14pl/42pl dijital baskı kafası modeli,
  • Konica 1024-14pl/42pl dijital baskı kafası modeli,
  • Konica 512i dijital baskı kafası modeli,
  • Konica 1024i dijital baskı kafası modeli,
  • Seiko spt510-12 pl/35pl dijital baskı kafası modeli

Orjinal ithal bütün baskı kafalarıyla tam uyumlu olarak özel üretilmiş olup siz müşterilerimizin onayını kazanmıştır.

Dijital Baskı Mürekkepleri

Dış mekan baskı mürekkepleri cam, ahşap, metal, yumuşak veya sert, rulodan ruloya ya da düz platform üzerine iç mekan duvar kağıdı, vitrin posterleri, dış mekan promosyon stantları, karayolu kaplaması, araç örtüsü basma gibi farklı reklam tabelaların da yaygın olarak kullanılma, küçük miktarda bireysel tasarım ve aynı zaman da büyük miktarda ticari reklamlar baskılama, ultraviyole ışınlarına karşı yüksek dayanıklılık ömrü sağlamaktadır.

Solvent dijital baskı mürekkepleri 2 yıl raf ömrü,2 yıl baskı ömrü, geniş ısı aralığı, parlak kalıcı ve orijinal renkler ile Greatcolour solvent baskı mürekkeplerimiz Türkiye’nin birçok il ve ilçelerin de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır.

Dış mekan solvent dijital baskı mürekkepleri Oneway, vinil, baskı folyoları, baskı kumaşları, baskı kağıtları üzerinde daha canlı renkler ile kaliteli baskılar almanıza olanak sağlar. Solvent dijital baskı mürekkepleri bünyesinde kokusuz – odorless serisi mürekkeplerimiz de mevcuttur.

Dijital Baskı nedir;

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış görsellerin, tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile iş hızını kaliteli, hızlı bir şekilde değişik materyaller ve ürünler üzerine aktarılmasıdır.

Dijital baskı, birçok baskı teknolojisini hız ve kalite açısından geride bırakarak yapılacak olan işler de hızlılık sağlayarak iş performansını yükseltmek amaçlı aynı zamanda boyut sınırlamasını da ortadan kaldırarak, yeni bir teknoloji olması sebebiyle sürekli gelişmekte olan dijital baskı makinelerinin baskı kaliteleri ve hızları her geçen gün daha fazla artmaktadır.

 

Dijital baskı makineleri püskürtme mantığı ile yani inkjet sistemiyle çalışmaktadır. Evde, ofiste kullanılan printer lar gibi,  Kartuş olarak adlandırılan mürekkep püskürten üniteler için sektörde KAFA terimi kullanılır.

Cmyk nedir, ne amaçla kullanılır ;

Cmyk dijital baskı da kullanılan 4 ana renkten oluşmaktadır.

C (cyan ) mavi – M (magenta) kırmızı – Y (yellow) sarı – K (black) siyah olarak 4 renk grubundan oluşan renkler terimidir. Baskıda çıkan diğer renkler ise 4 renk karışımı ile ortaya çıkmaktadır. CMYK renkleri birleşerek ve belli tonlarda aktarılarak baskıda görülmesi istenilen görüntü renkleri oluşturur.

Dijital Baskı mürekkebi nedir;

CMYK renkleri içerisinde bulunmakta olan black (siyah ) mürekkep koyu tonları dengelemek için kullanılır. CMYK mürekkepleri ile baskı formatı ile parlak renkler oluşturulamaz, parlak renkler dijital baskı ortamında görünürlüğünden farklı olur.

Bu sebepten dolayı tasarladığınız tasarımın ve görüntünün baskıda farklı bir görünüm almaması için Tüm tasarımı ve bilgisayar ortamına aktarılmış olan işi baştan aşağı CMYK kodlarına uygun olacak şekilde düzenlemeniz gerekir.

Satışını yapmakta olduğumuz tüm mürekkep çeşitlerimiz, bünyemizde yapmış olduğumuz kendi mürekkebimize ait ICC profillerimiz sayesinde en doğru renkleri ve kalıcılığı yakalamaktadır. Ayrıca baskıdan sonraki uygulama işlemlerinde de çizilmeme özelliği kalitemizi ön plana çıkarmaktadır.

Dijital Baskı mürekkebi özellikleri;

Greatcolour solvent dijital baskı mürekkeplerimiz test raporlarından sorunsuz olarak geçmekte olup, test raporlarına uygun olması gereken şekilde üretim yapılmaktadır.

Tüm boya çeşitlerinde koku oranı piyasadaki diğer boyalara göre %30 daha azdır. Buda müşterilerimiz için daha rahat bir çalışma alanı sağlamakta, sağlığınızı güvene almaktadır.

Stoklarımızda tüm kafa modellerine uygun kaliteli kokulu, kokusuz Greatcolour marka ithal boyalarımız bulunmaktadır.

Dijital Baskı mürekkebi vizkositesi,

Boyalarımız özellikle dış mekan baskı makinelerinde görülen kafa kesme problemini yüksek seviyede ortadan kaldırmakta olup, kafa ateşlemesine en kolay şekilde yardımcı olarak  malzeme fire kaybını önlemektedir.

Yapılacak olan solvent dijital baskı mürekkep siparişleriniz de Türkiye’nin birçok il ve ilçelerine aynı gün kargo sevkiyatımız mevcuttur.  Solvent dijital baskı mürekkeplerimiz greatcolour kendi markamız adı altında kalitesini ve güvenilirliğini siz müşterilerimize sunmuştur.

Renk çözünürlüğünü, canlı ve kalıcı renkler yapılan baskı işlerinde önemli ayrıcalık taşıyarak, kafa akıtması, damlatması, tıkanıklık, baskı sonrasında çizilmeme özelliği olanağını siz müşterilerimize sunarak baskı kafası ömrünün diğer solvent dijital baskı mürekkepleri markalarının kullanımından daha uzun süre olduğunun özelliğini siz müşterilerimiz ile paylaşmak isteriz.

Dijital Baskı mürekkebi sevkiyat süresi ,

Greatcolour solvent dijital baskı mürekkeplerimiz sevkiyat esnasında yaşanılabilecek olan dökülme ve akıtma sorunlarına karşı orjinal kilitli kapakları ile beraber özel olarak ithal edilmiştir. Greatcolour Solvent dijital baskı mürekkebi kullanan siz müşterilerimiz için teknik servis desteğimiz de mevcuttur. Greatcolour markamız adı altında siz müşterilerimiz için kalite güvenirlilik, sorunsuz en iyi şekilde baskılar almanıza önem vermekteyiz.

Dijital Baskı mürekkebi olanakları ,

Yapılan baskılar da maliyet hesabınızı yaparken baskı kafası, fire vermiş olduğunuz baskı malzemelerini hesaplayarak yapmış olduğunuz işlere son vermek sizde istemez misiniz?

Piyasa da ucuz olarak satılan diğer marka boyalar da baskı maliyetinizi düşürmek yerine baskı maliyetinizi daha yükseğe çıkartmak yapmış olduğunuz işlerde kar marjınızı düşürmeye sebebiyet vermektedir.

Ucuz seri piyasaya sürülmüş olan orijinal olmayan markalar sizler için kar marjı oranı düşürme sebebiyeti verebilir, yapmış olduğunuz m2 baskı maliyetleri içerisine makine baskı kafası, fire verilen malzeme ürün kaybı, iade gelen işler de çözünürlük sorunu, dayanıklılık sorunu, çizilme sorunu , soluk renkler sorununu ortadan kaldırmanıza olanak sağlayarak kaliteli mürekkep kullanarak daha net baskılar, daha canlı alınan renkler  beraberinde olanak sağlayabilirsiniz.

Siz müşterilerimiz için firmamız bünyesinde memnuniyet ön sırada gelmektedir. Sizlerin de düşüncelerine önem vererek kaliteli mürekkepler ithal etmeye önem vermekteyiz.

Farklı markalar adı altında satılmakta olan dijital baskı mürekkepleri kullanan tarafımız ile irtibata geçen müşterilerimiz de kullanmış oldukları farklı marka mürekkeplerinde yaşamış oldukları sorunları belirterek, kendi markamız olan Greatcolour solvent dijital baskı mürekkebimizin kullanımında bu gibi sorunlar ile karşılaşılmayacağını kalitemize dayanarak belirtmek isteriz.

Markamız kalitesinin ve satmış olduğumuz ürünlerin her daim arkasında durarak siz müşterilerimizin gönül rahatlığı ile mürekkep siparişlerinizi vermenizi temenni ederiz.  Toplu verilecek olan mürekkep siparişleriniz de fiyat konusunda siz müşterilerimize indirim sağlamaktayız.

Greatcolour Mürekkep fiyatlarımız USD olarak verilmektedir. Aynı gün Merkez Bankası USD kuru ile satış yapılmaktadır.

Greatecolour solvent dijital baskı mürekkepleri

Reklam sektöründe kullanılan her türlü malzeme ve mürekkep kaliteye  önem göstermektedir. Bir boya kullanırken hem kalite hem fiyat odaklı ayrıca sorunsuz baskı yapabiliyor olması gerekmektedir, Litre fiyatı ucuz olan, kafa kesen, baskıyı ziyan eden boyalardan uzak durarak bütçenize en büyük iyiliği yapmış olursunuz.

Solvent dijital baskı mürekkepleri ile hedefimiz siz müşterilerimiz için kafa tıkanıklığına son vererek daha çok baskı, daha az maliyettir.

Bilindiği üzere piyasada çok farklı boyalar mevcut. Boya alırken dikkat edeceğimiz hususlardan en önemlisi aldığınız boyayı kullanırken bir sorun bir sıkıntı olduğunda karşınızda muhatap bulabilmenizdir.

Vardimli  dijital baskı endüstrisi için geniş bir dijital mürekkep yelpazesi sunmaktadır. Her çeşit baskı kafasına göre en kaliteli ithal mürekkepleri satış portföyünde bulundurarak siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi en ucuza sunmaktadır.

Greatecolour solvent dijital baskı mürekkepleri 

Piyasada oldukça sık kullanılıp ve satışı yapılan Kumaşlar,  ev tekstil ürünleri ve sert zemin yumuşak zemin malzemeleri üzerinde reklam ve tanıtım, spor giyim, günlük giymekte olduğumuz kıyafetler, promosyon öğeleri üreterek en değerli unsurumuz olan zaman ve paradan tasarruf sağlamamız mümkün olmaktadır.

Üretimi yapılmakta olan Tüm ürünler, benzersiz güvenilirlik anlayışıyla, zahmetsiz, basit ve kolay performans ve düşük işletme maliyetleri için tamamen sizler için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Greatcolour Mürekkep canlı renklerde sonuçlar sağlarken, üstün dayanıklılık teknolojisi ile minimum kesinti süresi ve maksimum dayanıklılık sağlayarak ürettiğiniz ürünleri kalıcı olmasını sağlar.

Yaratıcılığınızın kalıcı olması için Greatcolour marka mürekkebi seçen müşterilerimiz bu zamana kadar hiçbir şekilde sıkıntı yaşamamaktadır.

Boyalarımızı kullanmayı yeni denemeyi düşünen müşterilerimizin çalışmalarını kolaylaştırmak adına boya değişim işlemlerini uzman teknik servis personellerimizle yerinize gelerek makine üzerindeki değişimlerini tamamlıyoruz.

Bu işlemler gerçekleştirilirken de makine üzerinde yapılması gerek tüm voltaj ayarları kalibrasyon ayarları gibi önemli ayarları yaparak makineyi sorunsuz ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Bilindiği üzere piyasada çok farklı boyalar mevcut. Boya alırken dikkat edeceğimiz hususlardan en önemlisi aldığınız boyayı kullanırken bir sorun bir sıkıntı olduğunda karşınızda muhatap bulabilmemizdir.

Dijital baskı makinası mürekkeplerinin çeşidinin gelişmiş iç yapısıyla uyumlu ayrı bir solventi mevcuttur. Bunun sebebi, mürekkep püskürtmeli dijital baskı makinesinin, mürekkebinin solvent ile inceltilmesi düzgün yapılmalı ve kalınlık zaman değişmemelidir.

Yarı akışkanlık ve mürekkep sıvı yapısı etkilenir ve baskı çalışma performansı etkilenir, bu da makinenin bozulma riskini meydana getirir.

Dijital baskı makinası kafasında tıkanmalara neden olarak, iş akışında ki zaman kaybına sebebiyet vererek baskı maliyetinizin çoğalmasına neden olur.

Dijital baskı yapılırken dikkat edilecek olan unsurlar şunlardır;

Tasarımı yapılacak olan işin öncelikle Dijital baskı makinesinde basılacak olan imajın yüksek çözünürlükte olduğuna dikkat edilmelidir, Program sistemi ile yapılacak olan Tasarımın yapılmış imajın renk modunun 4 renk CMYK olmasına dikkat edilmesi de gerekmektedir.

Dijital baskı makineleri 4 CMYK renkleriyle çalışmaktadır. Aksi hâlde tasarımdaki renklerle dijital baskıda alınacak olan tasarım ve işlerin renklerin birbirini tutmamasına sebebiyet verir.

Baskısı alınacak olan işlerin, baskı da birebir görselin aynı kopyasının üretilmesi için; görselin en ufak ayrıntısındaki renk detaylarının yapılacak olan görselle, renk eşlemesinin doğru yapılması gerekmektedir.

Bilgisayar ortamın da baskı makinesine program aracılığıyla aktarılan işin dönüştürme işlemi sırasında renk dosyaları doğru eşleşmiyorsa iş ile alınan görsel arasında ton farklılığı varsa yüklemiş olduğunuz görsel yapmış olduğunuz işle aynı olmaz.

Birebir yüklemiş olduğunuz görsel ile baskısı alınmış olan işte doğru renk tonları elde edilmek isteniyor ise son teknoloji dijital baskı makinaları kullanmak yerine firmanız da mevcutta bulunan makineniz ile kullanılacak olan  kaliteli ve orijinal mürekkepler ile aynı kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Dış mekan boyalarda;

Dış mekan baskılarının siz müşterilerimiz için sağlamış olduğu avantajlar hava şartlarına karşı daha fazla dayanıklı olmasıdır.

Tasarımını yapmış olduğunuz işlerin boyutunu istediğiniz şekilde ayarlayabilir canlı renkler ile kalıcı baskılar yapmanıza olanak sağlayarak, yapılacak olan işlerinizdeki manuel baskılara zaman açısından olanak sağlayarak daha fazla çok baskılar ile daha olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Dijital baskıda yapılacak olan mekânda oda sıcaklığı dengeli bir şekilde ayarlanmalıdır. Sıcaklık ortalama 27C olmalıdır, sıcaklığı ayarlamak için ortam havalandırması yapılmalıdır,  klima da kullanılabilir. Mürekkebin devamlı olarak boya tanklarından kafalara aktarılması gerekmektedir.

Mürekkep akışı sürekli kontrol edilmelidir,  gerekirse makine durdurulup mürekkep akışı ayarlanmalı diğer bir husus ise dijital baskı makinelerinin en önemli unsuru olan baskı kafası iyi ve temiz bir baskı alınmak isteniyor ise baskı kafaları temiz olmalı, mürekkep akışı kontrol edilmeli baskı kafalarında tınma olmadığına dikkat edilmelidir.

Reklam sektöründeki hizmet vermekte olan küçük ya da büyük işletmeler için zaman kavramanın önemini hepimiz görmekteyiz. Zaman kavramının yanı sıra yapılacak olan işlerde kalitede ön sırada gelmektedir.

Kalite yapılmış olan işlerdeki sadece kullanılan baskı malzemeleri malzemeler değil, baskı sonrasında ki çizilme, hava şartlarına göre renk dayanıklılığı ve müşteri memnuniyeti kalitenin içerisinde bizleri ön sıraya taşıyacak olan olasılıklardır.

Sonuç olarak;

Siz değerli müşterilerimizin tarafımıza belirtmiş olduğu memnuniyet ve şikâyetler şirketimizdeki en önemli unsurlardan birisidir.

Kalitemiz ve değerli düşüncelerinizi göz önünde bulundurarak bizimle çalışmanızdan memnuniyet duyar, yapmış olduğunuz işlerde olumlu ve başarılı sonuçlar almanızı temenni ederiz.

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün.

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için VARDİMLİ,  sektörel yapılanma üzerine kurulmuştur. VARDİMLİ farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyon el verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

Türkiye’deki sektörün gelişimi ve sektör entegrasyonun da önemli rol oynayacak olan teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve yenilikçi teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan VARDİMLİ :
Güvenilirlik,
Yüksek sorumluluk duygusu,
Deneyim,
Kalite bilinci,
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,

Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe lider bir şirket olmak.

Firmamız da Müşteri memnuniyeti, kalite yönetiminin en temel ilkesini oluşturmakta, Hizmet kalitesinin belirlenmesinde firmamız da en temel ölçütü sağlamaktadır.

Bu nedenle müşteri odaklı satış ve hizmet anlayışının bir söylem olarak kalmaması, hizmet düzeyinde etkili olabilmesi ancak hizmet sunulan reklam sektörü firma kesimlerinin beklentilerinin karşılanması ile mümkündür.

Müşteri memnuniyetini oluşturan unsurlardan,

Karşılık verme: sorulan Müşterinin hizmetle ilgili soru ve beklentilerine cevap vermeyi içerir. Ulaşabilirlilik:

Müşterilerin alacakları hizmetle ilgili işletme personelleri ile iletişim kurabilmesini ifade eder.

Greatecolour solvent dijital baskı mürekkepleri 

Nezaketlilik: Müşterilerin almış oldukları hizmette soru ve beklentilerini nazik ve kibar bir şekilde cevaplama veya yerine getirilmesini ifade eder.

Araştırmacılık: Hizmet kalitesi kavramının tüm boyutları ile müşteri memnuniyeti ve alınan hizmet arasındaki ilişkilerin incelenmesine yönelik tarama modelinde gerçekleştirme.

Greatecolour solvent dijital baskı mürekkepleri 

Bunları başarmanın yolu da müşteri beklentilerinin neler olduğunun bilinmesi ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza aktarmış olduğu sorunlara ve şikâyetlere araştırmacı çözümler sağlayarak,  olumlu sonuçlar bularak güvenli hizmet vermektir.

VARDİMLİ SERİGRAFİ firması olarak hedefimiz Türkiye’nin il ve ilçelerinde kaliteli mürekkepler ile hizmet vermek, müşteri memnuniyeti sağlayarak sorunlarınıza olumlu çözümler bularak siz müşterilerimiz ile uzun yıllar beraber çalışarak, dijital baskılarınız da başarılı sonuçlar alarak reklam sektörü bünyesinde birlikte ilerleyerek siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir.

Ürün detayları için lütfen tıklayınız

solvent dijital baskı mürekkepleri

solvent dijital baskı mürekkepleri

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

www.vardimli.com.tr içeriğindeki tüm makinalar ve sarf malzemeleri tescilli markalarımız ile korunmaktadır. Telif hakları saklıdır.